Vanwege het coronavirus zijn een aantal activiteiten van BRES tijdelijk stil komen te liggen. Zo voeren we geen adviesgesprekken aan huis. We merken dat er veel mensen ook in deze tijd bezig zijn met verduurzamen en hierover graag advies ontvangen. We zijn dan ook heel blij dat we samen met gemeente Breda digitale informatieavonden organiseren.

Elke woensdagavond in mei kun je aansluiten bij de WoonWijs Breda digitale informatieavond. Tijdens deze gratis informatieavond krijg je tips om je energieverbruik te verlagen. Ook kun je vragen stellen over het verduurzamen van je huis. Je kunt je hiervoor aanmelden via WoonWijs Breda, de gezamenlijke website van gemeente Breda en BRES. Tijdens de informatieavond zit ons team tussen 20.00 en 21.00 klaar om je vragen te beantwoorden. 

Ideaal als je je dit bijvoorbeeld afvraagt..

 

"Hoe kies ik een goede partij voor zonnepanelen?"

"Hoe weet ik in welke stappen ik het beste kan verduurzamen?"

"Zijn er subsidies of regelingen waar ik gebruik van kan maken?" 


Of misschien heb je een specifieke vraag over een oud huis of je appartement? Ons team geeft je graag persoonlijk advies, passend bij jouw woonsituatie. Denk je erover om zonnepanelen te laten installeren? Tijdens deze avond kun je ook vragen stellen over de inkoopactie van BRES. Via deze actie kun je nog tot en met 31 mei collectief zonnepanelen inkopen voor een scherpe prijs. 

Lees meer over deze informatieavond op WoonWijs Breda of bekijk ons artikel op Indebuurt. Wil je je meteen aanmelden? Dit kan ook via WoonWijs Breda. Kort voor de informatieavond ontvang je een link naar de online omgeving. Graag tot dan!

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen